Jesteś tutaj:Strona główna / O nas / Praca

Praca

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i podnieść swoje kwalifikacje w organizacji opartej na polityce jakości?

Interesuje Cię praca w najlepszym szpitalu w województwie pomorskim?

ZAPRASZAMY! DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.

Praca w naszym szpitalu pod kierunkiem znakomitych fachowców, zarówno w dziedzinie medycyny jak i administracji zapewni Ci rozszerzenie horyzontów i nauczy korzystać ze swojego potencjału zawodowego. Dajemy możliwość realizacji ambitnym, pracowitym i troskliwym lekarzom, pielęgniarkom i położnym, pracownikom wykonującym zawody medyczne, a także na kreatywnym i sumiennym pracownikom administracyjnym.

Nasz szpital korzysta ze środków Unii Europejskiej zatrudniając osoby za pośrednictwem Urzędu Pracy - dowiedz się więcej

Oferty pracy dla personelu medycznego

1. Zatrudnimy lekarzy specjalistów w zakresie neurologii do pracy w poradni neurologicznej oraz na oddziale neurologicznym. Proponujemy pracę w pełnym zakresie lub w ramach dyżurów.
    Kontakt: Piotr Wroński Z-ca Dyrektora ds. medycznych tel: 510 926 045 e-mail: piotrwronski@szpital.chojnice.pl.

1. Zatrudnimy pielęgniarkę do pracy na oddziale chirurgii urazowo-ortopedycznej. Forma zatrudnienia dowolna (umowa zlecenie, umowa o pracę lub umowa cywilno-prawna).
    Kontakt Ewa Wodzikowska Z-ca Dyrektora ds. pielęgniarstwa tel: 507 021 335, e-mail: naczelna@szpital.chojnice.pl.

1. Zatrudnimy magistra farmacji do pracy w aptece szpitalnej.
    Kontakt z sekretariatem Dyrekcji tel: (052) 39 56 769, e-mail: sekretariat@szpital.chojnice.pl.

1. Zatrudnimy lekarza specjalistę w zakresie dermatologii do pracy w poradni dermatologicznej.

1. Zatrudnimy lekarza specjalistę z zakresu nefrologii lub lekarza będącego w trakcie szkolenia specjalizacyjnego lub specjalistę w dziedzinie chorób wewnętrznych do pracy w stacji dializ.

1. Zatrudnimy lekarza specjalistę chorób wewnętrznych lub lekarza będącego w trakcie szkolenia specjalizacyjnego lub chcącego specjalizować się w tym zakresie, do pracy lub/i na dyżury w oddziale chorób wewnętrznych.

1. Zatrudnimy lekarza do pracy w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej

1. Zatrudnimy lekarza specjalistę z zakresu medycyny ratunkowej lub lekarza będącego w trakcie szkolenia specjalizacyjnego lub chcącego rozpocząć specjalizację w tym zakresie, do pracy i/lub na dyżury w szpitalnymi oddziale ratunkowym.
    Kontakt: Piotr Wroński Z-ca Dyrektora ds. medycznych tel: 510 926 045 e-mail: piotrwronski@szpital.chojnice.pl.

1. Zatrudnimy lekarzy do pracy w specjalistycznych zespołach ratownictwa medycznego.

1. Zatrudnimy lekarza specjalistę chirurgii ogólnej lub lekarza będącego w trakcie szkolenia specjalizacyjnego lub chcącego specjalizować się w tym zakresie, do pracy lub/i na dyżury w oddziale chirurgii ogólnej.

1. Zatrudnimy pielęgniarkę do pracy na oddziale pediatrycznym. Mile widziana specjalizacja w tym zakresie. Forma zatrudnienia dowolna (umowa zlecenie, umowa o pracę lub umowa cywilno-prawna).

1. Zatrudnimy lekarza specjalistę w zakresie chirurgii urazowo – ortopedycznej  lub lekarza będącego w trakcie szkolenia specjalizacyjnego lub chcącego specjalizować się w tym zakresie do pracy w poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej lub do pracy w oddziale.

1. Zatrudnimy lekarza specjalistę w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii lub lekarza będącego w trakcie szkolenia specjalizacyjnego lub chcącego specjalizować się w tym zakresie, do pracy w oddziale anestezjologii i intensywnej terapii.

1. Zatrudnimy lekarzy specjalistów w zakresie położnictwa i ginekologii, lub lekarzy będących w trakcie szkolenia specjalizacyjnego lub chcących specjalizować się w tym zakresie, do pracy w oddziale ginekologiczno – położniczym. Możliwość elastycznego kształtowania czasu pracy.

1. Zatrudnimy lekarza specjalistę w zakresie endokrynologii do pracy w poradni endokrynologicznej - stała współpraca lub na czas określony (w celu rozładowania kolejki oczekujących).

1. Zatrudnimy lekarza do pracy w pracowni endoskopowej.

1. Zatrudnimy lekarzy specjalistów w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe i dobrą organizację pracy. Forma i warunki współpracy do uzgodnienia.

1. Zatrudnimy lekarza specjalistę w zakresie pediatrii lub lekarzy będących w trakcie szkolenia specjalizacyjnego lub chcących specjalizować się w tym zakresie.

2. Zatrudnimy optometrystę do pracy w oddziale okulistycznym i w poradni okulistycznej. Zapewiamy dobrą organizację pracy. Forma i warunki zatrudnienia do uzgodnienia.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ELASTYCZNEGO KSZTAŁTOWANIA UMOWY I WARUNKÓW PRACY.

Istnieje możliwość podjęcia specjalizacji w ramach rezydentury w następujących dziedzinach:

- anestezjologia i intensywna terapia,
- chirurgia ogólna,
- choroby płuc,
- choroby wewnętrzne,
- kardiologia,
- medycyna ratunkowa,
- medycyna rodzinna,
- neurologia,
- ortopedia i traumatologia narządu ruchu,
- otorynolaryngologia,
- pediatria,