Jesteś tutaj:Strona główna / O nas / Aktualności / Egzamin kwalifikacyjny do udziału w specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego

2017-11-23

W dniu 23 listopada 2017 roku w Szpitalu Specjalistycznym im. J. K . Łukowicza w Chojnicach odbył się egzamin kwalifikacyjny do udziału w specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego. Do egzaminu przystąpiło 46 osób.

W komisji kwalifikacyjnej uczestniczyli:
- Przewodnicząca Komisji: Danuta Mataczyńska – Kierownik Działu Szkoleń Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych,
- Członkowie Komisji: Patrycja Malinowska – Z-ca Kierownika Działu Szkoleń Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku, Magdalena Kiedrowicz – Kierownik Specjalizacji, Andrzej Piotrowski – Pielęgniarz oddziału chirurgii ogólnej, Specjalista w opiece nad pacjentami z wyłonioną przetoką jelitową.

Uczestników oraz członków komisji serdecznie powitała Ewa Wodzikowska – Z-ca Dyrektora ds. pielęgniarstwa Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach. Następnie głos zabrała Przewodnicząca Komisji, która odczytała regulamin przebiegu egzaminu kwalifikacyjnego po czym nastąpiło jego rozpoczęcie. W wyniku kwalifikacji na specjalizację przyjęte zostały wszystkie osoby, które zgłosiły się na egzamin. 25 osób z najwyższa oceną  zostały zakwalifikowane do bezpłatnego udziału w specjalizacji (miejsca dotowane z Ministerstwa Zdrowia). Pozostałym chętnym osobom umożliwiono odpłatny udział w specjalizacji.

Wszystkie osoby biorące udział wykazały się wysokim poziomem wiedzy. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w trakcie specjalizacji.

W imieniu Dyrekcji Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach oraz uczestników serdecznie dziękujemy Pani mgr Annie Czarneckiej – Przewodniczącej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku za umożliwienie realizacji zajęć na specjalizacji w naszym szpitalu.

Galeria

Zdjęcie: Egzamin kwalifikacyjny do udziału w specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego